Шоу Зоряні яйця / Звездные яйца (2017)

Опис: Чи не "Кварталом" єдиним... 15 випусків, 90 хвилин гумору, 7 раундів, 90 зірок шоу-бізнесу і всього по 2 команди... Хочете дізнатися, що це таке? Нам також цікаво, тому з нетерпінням чекаємо новий проект, який запускає в плавання Новий канал, а називатися він буде "Зоряні яйця ("Звездные яйца"). Ведуча проекту "Зоряні яйця ("Звездные яйца") на Новому каналі стала Ольга Полякова, яка трохи і привідкрила завісу цього шоу. Спочатку, коли тільки було все на етапі розгляду, то проект називався "Яйця Полякової", ведуча не приховує, їй така назва подобалась, але автори вирішили все таки піти по більш лояльному шляху і назвали новий проект "Зоряні яйця" ("Звездные яйца"), швидше за все щоб не прив'язуватися до прізвища і не бути таким фамільярним... У кожному випуску шоу "Зоряні яйця ("Звездные яйца") глядачі побачать гру двох команд, що складаються з трьох осіб, але підібрані вони все так, щоб кожен гравець становив одному з команди суперника повну протилежність. Наприклад це можуть боротися рок і поп зірки, або блондинка з брюнеткою, корінний житель столиці та приїжджий з провінції і так далі... Формат шоу "Зоряні яйця ("Звездные яйца") передбачає сім раундів, два з яких будуть постійно змінюватися від програми до програми, а саме "Мозготряска" і "Ліжко". Нам стало відомо небагато імен артистів, які будуть сміятися над собою і дозволяти робити це іншим в проекті "Зоряні яйця ("Звездные яйца"). Ними стали: Олександр Скічко, Андрій Шабанов, Олександр Педан, Сергій Притула, Наталя Могилевська, Олексій Потапенко (Потап), Настя Каменських, MONATIK, Віра Брежнєва, Леся Никитюк та багато інших. Так що не забуваємо, що новий сезон, а точніше перший сезон шоу "Зоряні яйця ("Звездные яйца"), стартує на каналі Новий вже 31 серпня, будь ласка дивіться і насолоджуйтесь. А тим, хто не встиг з яких-небудь причин подивитися шоу "Зоряні яйця ("Звездные яйца"), наш сайт прийде завжди на допомогу. На нашому сайті hd720.com.ua будуть доступні онлайн всі випуски шоу "Зоряні яйця ("Звездные яйца") в хорошій якості і без реклами.


Оригінальна назва: Зоряні яйця
Російськомовна назва: Звездные яйца
Жанр: Розважальне шоу
Країна: Україна
Рік: 2017 (1 сезон)
Кількість випусків: 15 (1 сезон)
Ведуча: Ольга Полякова
Учасники: Сергій Притула, Андрій Шабанов, Володимир Остапчук, Потап і Настя Каменських, Надія Мейхер, Дівчина Блонда, Ірина Білик, Віра Брежнєва, Олександр Педан, MONATIK, Олександр Скічко, Антон Савлепов, Леся Никитюк, Марія Яремчук, Вадим Олійник, Мішель Андраде, Наталя Могилевська та ін.
Канал: Новий

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ РОЗВАЖАЛЬНОГО ШОУ "ЗОРЯНІ ЯЙЦЯ ("ЗВЕЗДНЫЕ ЯЙЦА") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ / СКОРО ПРЕМ'ЄРА НА САЙТІ - 31.08.2017


  1. НОВЕ НА САЙТІ
  2. ПОПУЛЯРНЕ
  3. СКОРО
next
prev