Серіал З вовками жити / С волками жить 2019

Опис: Сучасне трактування знаменитого роману Чарльза Діккенса "Пригоди Олівера Твіста" стартує на каналі СТБ під назвою "З вовками жити". Ця ідея - розповісти історію відомого лондонського злодюжки на сучасний лад, народилася у генерального директора каналу Володимира Бородянського і була реалізована чудовою Тетяною Гнєдаш, що стала автором сценарію проекту "З вовками жити" на СТБ. У центрі сюжету пригодницької мелодрами "З вовками жити" - доля юної Єви Корнейчук, яка виросла серед злодіїв і шахраїв, але нестримно прагнула вирватися з пут бандитського світу. Залишившись без матері, ще в чотирирічному віці головна героїня серіалу "З вовками жити" опинилася в банді, де її змушували красти і жебракувати. Єва була хітрою і спритною, чим вміло користувалися її "покровителі", навчаючи злодійському ремеслу і змушуючи працювати. Коли ж дівчинка виросла, то захотіла вирватися з цього порочного кола. Їй належить бути дуже сильною і вольовою, щоб протистояти підступності й злу, адже головна героїня багатосерійної драми "З вовками жити" залишилася зовсім одна і покластися може лише на себе саму. Єва не знає, що її рідний батько живий і шукає її, але чи зустрінуться вони? А поки юній шахрайці потрібно крок за кроком долати перешкоди і пастки, які постійно виникають на її шляху, чи зможе дівчина вирватися з вовчої зграї і відвоювати своє право на просте жіноче щастя - дивіться в восьмисерійній мелодрамі "З вовками жити" на каналі СТБ. Над проектом "З вовками жити" працювала компанія Artforms production, а його режисером стала Віра Яковенко ("Доктор Ковальчук", "Центральна лікарня" та ін.). Головну роль в серіалі "З вовками жити" виконала Анастасія Рула, а маленьку Єву зіграла Евеліна Солов'єва, для якої це була дебютна роль. Також на знімальному майданчику картини "З вовками жити" працювали такі актори, як В'ячеслав Довженко, Дмитро Гаврилов, Єлизавета Цинік, Валентин Томусяк, Світлана Зельбет, Владислав Онищенко, Микола Боклан, Лариса Руснак, Федір Ольховський та інші. прем'єру багатосерійної мелодрами "З вовками жити" канал СТБ покаже у своєму ефірі вже 25 березня. Дивіться також на нашому сайті все серії серіалу "З вовками жити" онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!


Оригінальна назва: З вовками жити
Жанр: Пригодницька мелодрама
Країна: Україна
Рік: 2019
Серій: 8
Виробництво: Artforms production
Головний автор: Тетяна Гнєдаш в співавторстві з Іриною Чернової
Продюсер: Денис Пономаренко
Режисер-постановник: Віра Яковенко
Оператор-постановник: Олександр Шилов
Художник-постановник: Марія Чупайленко
Художник по костюмах: Ольга Коваль
Художник по гриму: Наталія Миколайчук
В ролях: Анастасія Рула, В'ячеслав Довженко, Дмитро Гаврилов, Єлизавета Цинік, Валентин Томусяк, Світлана Зельбет, Владислав Онищенко, Микола Боклан, Лариса Руснак, Федір Ольховський і ін.
Прем'єра: СТБ

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "З ВОВКАМИ ЖИТИ" ("С ВОЛКАМИ ЖИТЬ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮСЕРІЯ 1 / 25.03.2019 | СЕРІЯ 2 / 25.03.2019 
СЕРІЯ 3 / 26.03.2019 | СЕРІЯ 4 / 26.03.2019 
СЕРІЯ 5 / 27.03.2019 | СЕРІЯ 6 / 27.03.2019 
СЕРІЯ 7 / 28.03.2019 | СЕРІЯ 8 / 28.03.2019   1. НОВЕ НА САЙТІ
  2. ПОПУЛЯРНЕ
  3. СКОРО
next
prev