Серіал Коли ми вдома. Нова історія / Когда мы дома. Новая история 2018

Опис: Популярний скетчком "Коли ми вдома" ("Когда мы дома"), який виходив протягом двох сезонів, доріс до масштабів повноцінного серіалу і вже цієї осені телеканал СТБ запрошує всіх шанувальників цього проекту на його третій сезон - багатосерійну комедію "Коли ми вдома. Нова історія" ("Когда мы дома. Новая история"). Як і раніше, виробництвом цього серіалу продовжує займатися компанія StarLight Films, яка запросила на допомогу Антону Щербакову, який працював раніше над скетчкому, ще одного режисера - Олександра Острового, адже за заявою творців комедійного серіалу "Коли ми вдома. Нова історія" ("Когда мы дома. Новая история"), в зв'язку з розширенням проекту обсяг роботи значно збільшився. Нагадаємо, що спочатку скетчком "Коли ми вдома" ("Когда мы дома") замислювався як легка і в той же час близька всім комедія, де кожен епізод - смішна інтерпретація повсякденних життєвих ситуацій. Головними героями цих скетчів були і залишаються п'ять сімейних пар, кожна з яких відображає різні етапи еволюції відносин всередині родини. Молодята, молоді батьки, чоловік і дружина, які переживають кризу середнього віку, пара пенсіонерів, ну і звичайно ж найбільш близькі до наших реалій взаємини проживають разом невістки і свекрухи - в когось з цих героїв кожному глядачеві щось здасться знайомим і близьким, а їх проблеми - це те, з чим щодня стикаються українці... У новому розширеному сезоні комедії "Коли ми вдома. Нова історія" ("Когда мы дома. Новая история") її автори анонсують ще більше героїв і нові місця, де з ними будуть відбуватися неймовірно смішні історі. Тепер їх життя "вийде" за межі квартир, надавши сценаристам ще більш простору для польоту фантазії... Відзначимо, що кастинги на ролі головних героїв комедійного серіалу "Коли ми вдома" ("Когда мы дома. Новая история") тривали близько року, але, як показали минулі два сезони, це коштувало того, адже кожен персонаж просто чудовий і в тому числі завдяки майстерності акторів цей проект так припав до душі публіці. У серіалі "Коли ми вдома. Нова історія" ("Когда мы дома. Новая история") на каналі СТБ ми знову зустрінемося з Станіславом Бокланом, Тетяною Шелігою, Катериною Кістень, Кирилом Біном, Катериною Колесник, Олексієм Трітенко, Альоною Алимова, Костянтином Войтенко, Тетяною Зіновенко, Андрієм Пономаренко та Іриною Андрєєвої, такими, що виконали головні ролі в цій картині, а також іншими акторами. Прем'єру багатосерійної комедії "Коли ми вдома. Нова історія" ("Когда мы дома. Новая история") телеканал СТБ покаже у своєму ефірі вже 18 вересня, для цього проекту відведено щоденний (по буднях) вечірній прайм. Дивіться також всі серії серіалу "Коли ми вдома. Нова історія" ("Когда мы дома. Новая история") онлайн на нашому сайті hd720.com.ua в хорошій якості і без реклами... Приємного перегляду!


Оригінальна назва: Коли ми вдома. Нова історія
Російськомовна назва: Когда мы дома. Новая история
Жанр: Комедія
Країна: Україна
Рік: 2014 - по теперішній час
Режисери: Максим Литвинов, Антон Щербаков, Олександр Островой
Сценаристи: Олексій Поляков, Дмитро Танкович, Катерина Колесник
Оператори: Юрій Сметанін, Роман Турута, Віталій Турута
Композитори: Роман Черенов, Іван Розін, Максим Смоголь
Художник: Іван Степаненко
Керівник проекту: Максим Литвинов
Продюсери: Володимир Бородянський, Сергій Назаров, Максим Литвинов, Дмитро Танкович, Олексій Поляков, Павло Кривчик
Виробництво: Vavёrka Production, StarLight Films на замовлення ПАТ "Міжнародний Медіа Центр-СТБ"
У ролях: Олена Алимова, Костянтин Войтенко, Олексій Тритенко, Катерина Колесник, Катерина Кістень, Кирило Бін, Тетяна Шелига, Станіслав Боклан, Тетяна Зіновенко, Андрій Пономаренко, Ірина Андрєєва, Георгій Лещенко, Олексій Смолка, Олеся Власова, Ніна Касторф, Павло Зібров та ін.
Прем'єра:СТБ

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "КОЛИ МИ ВДОМА. НОВА ІСТОРІЯ" ("КОГДА МЫ ДОМА. НОВАЯ ИСТОРИЯ") 2018 ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ


ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "КОЛИ МИ ВДОМА. НОВА ІСТОРІЯ" ("КОГДА МЫ ДОМА. НОВАЯ ИСТОРИЯ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ


ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СКЕТЧКОМУ "КОЛИ МИ ВДОМА" ("КОГДА МЫ ДОМА") 2 СЕЗОН ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ


ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СКЕТЧКОМУ "КОЛИ МИ ВДОМА" ("КОГДА МЫ ДОМА") 1 СЕЗОН ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ


  1. НОВЕ НА САЙТІ
  2. ПОПУЛЯРНЕ
  3. СКОРО
next
prev