Серіал Слуга народу (2019)

Опис: Сатирична комедія "Слуга народу" ("Слуга народа"), що зібрала на телеканалі "1+1" солідний електорат, нарешті знову готова об'єднати прихильників народного президента перед телеекранами, запропонувавши продовження цієї історії в серіалі "Слуга народу. Від любові до імпічменту" ("Слуга народа. От любви до импичмента"). Студія "Квартал-95", ідейні натхненники і творці цього серіалу, вже зняли продовження історії - "Слуга народу-2" ("Слуга народа-2"), причому на глядачів чекає відразу дві прем'єри. Повнометражний фільм, з успіхом пройшов в кінотеатрах цієї зими, канал "1+1" покаже ймовірно в День Незалежності 24 серпня, а сам серіал "Слуга народу. Від любові до імпічменту" ("Слуга народа. От любви до импичмента") ми побачимо вже в новому осінньому сезоні 2017 року. Нагадаємо, що почалася ця історія з емоційного і навіть нестриманого випаду, який на адресу української верхівки влади дозволив собі простий вчитель історії Василь Голобородько (Володимир Зеленський). І цей відеоролик, знятий його учнями і з їх ініціативи взяв участь в проходила тоді в країні передвиборній гонці, побив усі рекорди. Опинившись в кріслі головного слуги народу, Василь Голобородько став несподіваною перешкодою на шляху державних політичних чинів, які спочатку вважали, що легко впораються з цим чесним і принциповим простаком. Дивіться на нашому сайті всі серії комедійного серіалу "Слуга народу" ("Слуга народа") онлайн і ви дізнаєтеся, як його головному герою вдавалося виходити переможцем у багатьох політичних іграх. А в "Слугу народу-2" його головний опонент, прем'єр-міністр Юрій Іванович (Станіслав Боклан), який став уже колишнім, несподівано виявиться його союзником. Головному герою комедії "Слуга народу. Від любові до імпічменту" ("Слуга народа. От любви до импичмента") на цьому етапі його діяльності необхідно буде отримати обіцяні МВФ 15 млрд. Євро і обійти своїх ворогів, якими виявляться кілька олігархів, реально керують усіма процесами в країні. Глибока сатира і чудовий гумор у виконанні неперевершених майстрів жанру Володимира Зеленського, Станіслава Боклана, Євгена Кошового, Юрія Крапова, Олександра Пікалова, Олена Кравець та інших, а також яку роль в цьому політичному дербі зіграє любов, глядачі побачать в багатосерійному телефільмі "Слуга народу. Від любові до імпічменту" ("Слуга народа. От любви до импичмента") на "1+1". Дивіться також всі серії серіалу "Слуга народу. Від любові до імпічменту" ("Слуга народа. От любви до импичмента") онлайн на нашому сайті hd720.com.ua, де вони будуть доступні в хорошій якості HD і без реклами...


Оригінальна назва: Слуга народу (2015, 2019), фільм Слуга народу-2 (2016), Слуга народу. Від любові до імпічменту (2017)
Російськомовна назва: Слуга народа (2015, 2019), фильм Слуга народа-2 (2016), Слуга народа. От любви до импичмента (2017)
Жанр: Комедійний політичний серіал
Кількість серій: 24 (2015 рік), 1 (2016), 24 (2017), 24 (2019)
Хронометраж: 23-25 ​​хвилини
Виробництво: студія "Квартал 95"
Ідея: Володимир Зеленський, Андрій Яковлєв, Олексій Кірющенко, Сергій Шефір, Борис Шефір
Сценарій: Андрій Яковлєв, Олексій Кірющенко, Юрій Костюк, Юрій Мікуленко, Дмитро Григоренко, Михайло Савін, Дмитро Козлов, Олександр Брагін
Режисер: Олексій Кірющенко
Оператор-постановник: Сергій Кошель
Художник-постановник: Вадим Шинкарьов
Композитор: Андрій Кірющенко
Саундтрек: Дмитро Шуров, Потап і Настя
Художник-гример: Ніна Кремешна-Лавриненко
Художник по костюмах: Вероніка Яценко
Виконавчий продюсер: Віктор Яриш
Креативний продюсер: Юрій Костюк
Продюсери: Володимир Зеленський, Борис Шефір, Сергій Шефір, Андрій Яковлєв, Олексій Кірющенко
У ролях: Володимир Зеленський, Олена Кравець, Євген Кошовий, Юрій Крапов, Олександр Пікалов, Сергій Казанін, Юрій Корявченков, Михайло Фаталов, Станіслав Боклан, Віктор Сарайкін, Наталія Сумська, Катерина Кістень, Анна Кошмал, Віталіна Біблів, Тетяна Печонкіна, Юрій Гребельник, Олексій Вертинський, Георгій Поволоцький, Олег Масленников, Олена Бондарєва-Рєпіна, Олексій Смолка, Жанна Богдевіч, Анастасія Трітенко, Людмила Ардельян, Михайло Аугуст, Галина Безрук, Данило Оськін, Віталій Іванченко, Ольга Жуковцова, Ринат Хабібулін, Ігор Салімонов, Ксенія Вертинська, Олександр Данильченко, Олексій Кірющенко, Валентина Іщенко, Михайло Кришталь, Володимир Гончаров, Антоніна Макарчук, В'ячеслав Ніколенко, Олександр Клаунінг, Владислав Тененбаум, Олександр Спірін, Андрій Криворучко, Андрій Приходько, Юрій Ребрик, Анатолій Ященко, Владислав Осадчий, Анна Левченко, Олександр Ігнатуша, Андрій Романій, Дмитро Суржиков та ін.
Прем'єра: 1+1

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ПОЛІТСЕРІАЛУ "НОВИЙ СЛУГА НАРОДУ" ОНЛАЙН БУДЬ-ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ


ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ПОЛІТСЕРІАЛУ "СЛУГА НАРОДУ. ВІД ЛЮБОВІ ДО ІМПІЧМЕНТУ" ОНЛАЙН БУДЬ-ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ


ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ПОВНОМЕТРАЖНОГО ФІЛЬМУ "СЛУГА НАРОДУ-2" ОНЛАЙН БУДЬ-ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ


ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ПОЛІТСЕРІАЛУ "СЛУГА НАРОДУ" 1 СЕЗОН ОНЛАЙН БУДЬ-ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ


  1. НОВЕ НА САЙТІ
  2. ПОПУЛЯРНЕ
  3. СКОРО
next
prev