Серіал Мандрівка до центру душі / Путешествие к центру души 2018

Опис: Подорож до центру душі - жоден путівник або всезнаючий навігатор не намалює нам подібний маршрут, а ось телекомпанія Star Media ризикнула відправити героїв нового проекту по цьому загадковому шляху. Зйомки багатосерійної мелодрами "Мандрівка до центру душі" ("Путешествие к центру души") стартували зовсім недавно, творці цієї картини в якості знімальних майданчиків вибрали кілька українських міст - Київ, Білу Церкву і Чернівці. Керувати знімальним процесом належить режисерові Дмитру Матову, відомому глядачам за такими своїми роботами, як "Степові вовки", "Москва. Три вокзала", "УГРО. Прості хлопці", "Мент в законі-7", "Морпіхи" і іншим. У серіалі "Мандрівка до центру душі" ("Путешествие к центру души") нас очікує зустріч і з багатьма чудовими і улюбленими акторами, тут ми побачимо гру Олександра Робака, Андрія Аверкова, Марії Баєва, Анастасії Іванової, Катерини Семенової, Артема Позняка, Ігоря Скрипко, Костянтина Корецького та багатьох інших. Що ж на цей раз запропонує глядачам Star Media, що славиться своїми якісними і цікавими продуктами? "Мандрівка до центру душі" ("Путешествие к центру души") виявиться в першу чергу подорожжю в ще зовсім незабуте минуле - дев'яності роки минулого століття. Однак беззаконня і хаос, які панували в той час, кримінальні розборки, замовні вбивства і влада малинових піджаків лише побічно торкнуться доль героїв серіалу "Мандрівка до центру душі" ("Путешествие к центру души"), залишивши безумовно в них слід, але ця картина про інше. Дружба Ріти і Віри була розбита в пух і прах, коли в їхньому житті з'явився він. Любов до одного хлопця розвела головних героїнь мелодрами "Мандрівка до центру душі" ("Путешествие к центру души") по різних кутах цього любовного трикутника, змусивши кожну з них здійснювати непередбачувані вчинки і долати складні перешкоди, в тому числі і моральні. Якими вийдуть дівчата з вируючого виру дев'яностих, втратять або можливо знайдуть в ньому своє щастя - дивіться в новій шестнадцатісерійной мелодрамі "Мандрівка до центру душі" ("Путешествие к центру души") на телеканалі "Україна". А також на нашому сайті hd720.com.ua, де всі серії серіалу "Мандрівка до центру душі" ("Путешествие к центру души") будуть доступні онлайн в хорошій якості і без реклами... Приємного перегляду!


Оригінальна назва: Мандрівка до центру душі / Путешествие к центру души
Жанр: мелодрама
Країна: Україна / Росія
Рік виробництва: 2018
Кількість серій: 16
Виробництво: Star Media
Режисер: Дмитро Матов
Сценарій: Олена Цвентух, Інна Свеченовская
Художник-постановник: Анатолій Підопригора
Оператор-постановник: Сергій Бойко
Композитор: Володимир Кріпак
Продюсери: Олексій Терентьєв, Влад Ряшин
У ролях: Марія Баєва, Анастасія Іванова, Олександр Робак, Андрій Аверков, Катерина Семенова, Ігор Скрипко, Данило Мірешкін, Артем Позняк, Костянтин Корецький, Ольга Радчук та ін.
Прем'єра: ТРК Україна

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "МАНДРІВКА ДО ЦЕНТРУ ДУШІ" ("ПУТЕШЕСТВИЕ К ЦЕНТРУ ДУШИ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ


ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "МАНДРІВКА ДО ЦЕНТРУ ДУШІ" ("ПУТЕШЕСТВИЕ К ЦЕНТРУ ДУШИ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ


СЕРІЯ 1  СЕРІЯ 2  СЕРІЯ 3  СЕРІЯ 4  СЕРІЯ 5  СЕРІЯ 6  СЕРІЯ 7  СЕРІЯ 8  СЕРІЯ 9  СЕРІЯ 10  СЕРІЯ 11  СЕРІЯ 12  СЕРІЯ 13  СЕРІЯ 14  СЕРІЯ 15   СЕРІЯ 16   1. НОВЕ НА САЙТІ
  2. ПОПУЛЯРНЕ
  3. СКОРО
next
prev