Серіал Ніщо не трапляється двічі / Ничто не случается дважды (2019)

Опис: Компанія FILM.UA спільно з Studio Bayrak приступили до зйомок нової багатосерійної мелодрами "Ніщо не трапляється двічі" / "Ничто не случается дважды". Режисер Оксана Байрак планує відзняти шістнадцять епізодів цієї картини, і треба сказати, що це новий етап у творчості іменитого майстра, адже всі попередні її роботи не були настільки об'ємними. Цікавий і вибір актриси на одну з головних ролей - Надії Мейхер-Грановської, яка ще тільки освоює цю професію, але мабуть в цьому також криється якась інтрига для глядачів. Про сюжет серіалу "Ніщо не трапляється двічі" / "Ничто не случается дважды" відомо небагато, але це і не так важливо, адже ім'я режисера Оксани Байрак - це вже своєрідний знак якості, шанувальники її мелодрам можуть не сумніватися, що і нова її робота буде такою ж цікавою, складною і глибокої за драматизмом і напруженням емоцій, з захоплюючим розвитком сюжету і неймовірною розв'язкою. Починається ця історія ще в дев'яності роки минулого століття, а продовжиться вона вже через пятнадцать-двадцять років. Головні герої мелодрами "Ніщо не трапляється двічі" / "Ничто не случается дважды" одного разу зустрівшись, вирішили ніколи не розлучатися. Однак декому з їх рідних це зовсім не припало до душі. Соціальна нерівність нерідко стає серйозною перешкодою для закоханої пари, причому почуття самих закоханих нікого не цікавлять, чомусь рідні точно знають, що і хто для їх сина або дочки краще. І починається ворожнеча, таємні змови, інтриги, "благородні" сім'ї часом не зупиняються ні перед чим, щоб розлучити свого сина чи дочку з ненависної обраницею чи обранцем. Розтоптані почуття, поламані долі, а що потім, невже дійсно ніщо не трапляється двічі, і любов теж, або щирі почуття здатні витримати будь-які нападки? Дивіться в новій багатосерійної мелодрами режисера Оксани Байрак "Ніщо не трапляється двічі" / "Ничто не случается дважды", прем'єра якої відбудеться ймовірно в сезоні 2018 року. А онлайн версію цього фільму ви завжди знайдете на нашому сайті hd720.com.ua, де всі серії серіалу "Ніщо не трапляється двічі" / "Ничто не случается дважды" будуть доступні онлайн в хорошій якості HD...


Оригінальна назва: Ніщо не трапляється двічі / Ничто не случается дважды
Жанр: мелодрама
Серій: 16
Країна: Україна
Рік: 2018
Виробництво: FILM.UA, Studio Bayrak
Хронометраж: 44 хв
Режисер: Оксана Байрак
Продюсер: Віктор Мирський
Оператор: Ігор Щербаков
У ролях: Максим Дрозд, Антон Батиров, Надія Мейхер-Грановська, Алла Масленникова, Ірина Єфремова, Катерина Тишкевич, Валентин Томусяк, Володимир Гладкий, Олесь Каціон, Гліб Калюжний, Ніко Тавадзе та ін.

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛА "НІЩО НЕ ТРАПЛЯЄТЬСЯ ДВІЧІ" ("НИЧТО НЕ СЛУЧАЕТСЯ ДВАЖДЫ") ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮ (СЕРІЇ БУДУТЬ З'ЯВЛЯТИСЯ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ПОКАЗУ НА ТБ)


  1. НОВЕ НА САЙТІ
  2. ПОПУЛЯРНЕ
  3. СКОРО
next
prev